Wyświetl pojedynczy post
Sloth
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4089
Stary 02.10.2008, 18:06
depeche87 napisał(a):Wyświetl post
To trzeba bylo wygrywać z Tibilisi i Valarengą gdy się miało wzmocnienia i prawie cały skład reprezentacji Polski.
Jeszcze Wam się nie znudziły tez głupie odzywki?

Nauczcie się choć raz w życiu wyciągać jakieś wnioski z błędów, a nie ciągle pieprzcie tak samo bez sensu.

Wisła bez "całego składu reprezentacji Polski" i bez wzmocnień wypadła lepiej w dwumeczach z Vitorią, Panathinaikosem, czy teraz Tottenhamem?

Co, myślisz ze skład pozbawiony reprezentantów Polski spisałby się lepiej w meczach z Schalke, czy Parmą?

Osłabia mnie, gdy czytam, co niektórzy wypisują...
Odpowiedz cytując