depeche87 napisał(a):

|
To trzeba bylo wygrywać z Tibilisi i Valarengą gdy się miało wzmocnienia i prawie cały skład reprezentacji Polski.
|
Jeszcze Wam się nie znudziły tez głupie odzywki?
Nauczcie się choć raz w życiu wyciągać jakieś wnioski z błędów, a nie ciągle pieprzcie tak samo bez sensu.
Wisła bez "całego składu reprezentacji Polski" i bez wzmocnień wypadła lepiej w dwumeczach z Vitorią, Panathinaikosem, czy teraz Tottenhamem?
Co, myślisz ze skład pozbawiony reprezentantów Polski spisałby się lepiej w meczach z Schalke, czy Parmą?
Osłabia mnie, gdy czytam, co niektórzy wypisują...