Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
2715
02.10.2008, 18:06
Zola
napisał(a):
Kupie w "Wislackim Swiecie" ta koszulke? I jaka cena jej?
http://sklep.wisla.krakow.pl/produkt...id_kat=39&pg=1
google nie gryza...
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906