depeche87 napisał(a):

Gdzie jest admin?
Kibicuje obu drużynom i denerwuje mnie takie pisanie jak "Amica Poznań"
To samo można napisać o Cupiał Wiśle której szczytem osiągnięć było 1-2 u siebie z Lazio.
Co roku oczywiście brakuje szczęścia. No i ten nasz ranking krajowy... też wszystko od braku szczęścia
Ktoś tu pięknie napisał definicje szczęścia. Więcej takich forumowiczów, a nie jakiś 14latków którzy walą po 15 byków w 1 zdaniu i znają się na piłce jak świnie na gwiazdach.
|
Dla Ciebie "Amica" to to samo co "Cupial" ?
To jestes ostro zakrecony jak baranie jajo
Szczyt osiagniec 1-2 z Lazio ?
Tak, dokladnie, gdzie jest admin, czas takich dzieciakow jak Ty na tym forum dobiega konca