Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4078
Stary 02.10.2008, 17:47
depeche87 napisał(a):Wyświetl post
Nie macie szacunku do innych druzyn to zawodnicy Wisly widocznie tez tego szacunku nie mają do rywala.

Cupiał Kraków zagrała bez ambicji.
Że co? Rozwiń swą myśl bo nie rozumiem...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując