|
Moim zdaniem najbardziej zabrakło nam umiejętności w ofensywie oraz trochę szczęścia przy stracie bramki i w końcówce meczu. Braki na na skrzydłach i na pozycji ofensywnego pomocnika uniemożliwiały nam przełamanie obrony Tottenhamu. Oby te braki nie dały o sobie znać w lidze w kolejnych meczach.
|