Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
BęczarkaTS
Member
Od: 08.2008
Offline
#
4066
02.10.2008, 17:33
skydancer
napisał(a):
No i tak powinnismy grac, 10 minut i Lech już prowadzi. Zobaczcie na dynamikę meczu!
Co ty Austrię do Totenhamu przyrównujesz?
Powód: Kolejny z dysortografią?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2008 o godz. 17:43.
BęczarkaTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BęczarkaTS
Znajdź inne posty napisane przez BęczarkaTS