Wyświetl pojedynczy post
BęczarkaTS
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4066
Stary 02.10.2008, 17:33
skydancer napisał(a):Wyświetl post
No i tak powinnismy grac, 10 minut i Lech już prowadzi. Zobaczcie na dynamikę meczu!
Co ty Austrię do Totenhamu przyrównujesz?
Powód: Kolejny z dysortografią?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2008 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując