Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4057
Stary 02.10.2008, 17:05
[QUOTE=Samoth;610603]
tofik napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to będzie też nauka dla Skorży, kto potrafi dobrze grac, a kto nie bardzo

Jak na razie cały czas się o tym mówi, że Skorża zbiera doświadczenie. Tak miało by po meczu z Barcą, tak miało byc po meczu ze starozakonnymi, tak również miało w meczach PE i w końcu po blamażu z piłkarzami z krainy kwitnącego ziemniaka.
I co z tego wyszło ?!
Dzisiaj wiedzieliśmy...
Coś ta "nauka Panu " Mackowi z trudem widac przychodzi...

jesli nie widzisz róznicy miedzy meczem z barca na wyjezdzie a meczem z anglikami na wyjezdzie to idz do okulisty.... a czego Ty sie spodziewałes ze Wisła od meczu z barca (1:0) zacznie z wszystkimi wygrywac? I odpi345erdol sie od Skorży!
Powód: wazna dopiska!
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 02.10.2008 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując