[QUOTE=Samoth;610603]
tofik napisał(a):

Mam nadzieję, że to będzie też nauka dla Skorży, kto potrafi dobrze grac, a kto nie bardzo 
Jak na razie cały czas się o tym mówi, że Skorża zbiera doświadczenie. Tak miało by po meczu z Barcą, tak miało byc po meczu ze starozakonnymi, tak również miało w meczach PE i w końcu po blamażu z piłkarzami z krainy kwitnącego ziemniaka.
I co z tego wyszło ?!
Dzisiaj wiedzieliśmy...
Coś ta "nauka Panu " Mackowi z trudem widac przychodzi...
|
jesli nie widzisz róznicy miedzy meczem z barca na wyjezdzie a meczem z anglikami na wyjezdzie to idz do okulisty.... a czego Ty sie spodziewałes ze Wisła od meczu z barca (1:0) zacznie z wszystkimi wygrywac? I odpi345erdol sie od Skorży!