Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4054
Stary 02.10.2008, 17:00
Nie wieme czy to zauwarzyliscie, ale gdy ogolnie polacy pierwsi nie szczela gola to jest nie zawesolo. Bramka zawsze mobilizuje, ale nie moze tak byc ze jak nie strzelimy przez pierwsze 15 min gola to odpuszczamy. To jest proble ogolnie w polskiej pilce. Sa wyjatki, Barca, ale sa one tylko wyjatkami.
Powód: literOwka
Ostatnio edytowane przez zloto : 02.10.2008 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując