[quote=tofik;610598]Mam nadzieję, że to będzie też nauka dla Skorży, kto potrafi dobrze grac, a kto nie bardzo
Jak na razie cały czas się o tym mówi, że Skorża zbiera doświadczenie. Tak miało by po meczu z Barcą, tak miało byc po meczu ze starozakonnymi, tak również miało w meczach PE i w końcu po blamażu z piłkarzami z krainy kwitnącego ziemniaka.
I co z tego wyszło ?!
Dzisiaj wiedzieliśmy...
Coś ta "nauka Panu " Mackowi z trudem widac przychodzi...