Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak z Krakowa
Junior Member
Od: 10.2008
Offline
#
4060
02.10.2008, 16:47
i niestety odpadlismy...
Wiślak z Krakowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak z Krakowa
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak z Krakowa