Wyświetl pojedynczy post
skydancer
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z nieba

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4032
Stary 02.10.2008, 16:43
Strzala napisał(a):Wyświetl post
H..j z grą, ale żeby kur... pół szczęścia nie mieć, ja pie...dole co roku to samo.
Szczęście jest zjawiskiem incydentalnym, więc skoro co roku to samo jest to chyba znaczy, że jesteśmy słabsi. Szczęście to mieliśmy z Barcą u siebie i z Iraklisem na wyjeździe...
Odpowiedz cytując