Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4029
Stary 02.10.2008, 16:43
Powtorka "psychiki" z Camp Nou.Mecz przegrany w szatni.Strach ,ktory poteguje sie przy kazdym podaniu tak ze sa proste starty niedokladnosc.Wisle obok nowych pilakrzy potrzebni sa psycholodzy..
Wszyscy dzis zagrali zle lub bardzo zle,ale to co robil Cantoro to juz naprwde czarna kurtyna..
Byly szanse w koncowce ,ale glownie wynikaly z gry "na afere" ,Gomes dwa razy wyciagnal setki.
Odpowiedz cytując