Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4027
Stary 02.10.2008, 16:41
Szkoda, bo Tottenham był do przejścia. Wiśle nie zabrakło wiele - dwóch, trzech dodatkowych umiarkowanie klasowych zawodników, którzy przeważyliby szalę na naszą korzyść. Tak jak niegdyś w Atenach, czy z Valerengą. Gdyby Rada Nadzorcza dała ich trenerom dawniej i teraz Skorży, już dawno bylibyśmy w innym miejscu i w innych nastrojach. Niestety, złe zarządzanie tym klubem i fatalne kalkulacje RN oraz Cupiała, w decydujących momentach postępujących niewłaściwie, ciągle uniemożliwiają nam ugranie czegoś więcej w ważnych meczach, z drużynami, danego dnia będącymi jak najbardziej w naszym zasięgu.

Wisła nie jest przygotowana do odnoszenia lepszych wyników.
Odpowiedz cytując