Wyświetl pojedynczy post
skydancer
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z nieba

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4026
Stary 02.10.2008, 16:41
Sędzia niezły .....k, ale wyniku meczu nie wypaczył. Jak to z tą kartką żółtą dla Zokory było? Wyszło właśnie jak zwykle - senność, kilka setek, i bramka stracona z dupy, ja bym nawet tak nie potrafił strzelić... Mecz ZDECYDOWANIE do wygrania.
Odpowiedz cytując