Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
skydancer
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: z nieba
Offline
#
4026
02.10.2008, 16:41
Sędzia niezły .....k, ale wyniku meczu nie wypaczył. Jak to z tą kartką żółtą dla Zokory było? Wyszło właśnie jak zwykle - senność, kilka setek, i bramka stracona z dupy, ja bym nawet tak nie potrafił strzelić... Mecz ZDECYDOWANIE do wygrania.
skydancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skydancer
Znajdź inne posty napisane przez skydancer