Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4023
Stary 02.10.2008, 16:39
depeche87 napisał(a):Wyświetl post
To tyle. Teraz kolejny rok emocjonujacych meczow z Polonia Bytom, Odra Wodzislaw i Piastem Gliwice.
A i gra w UEFA stoi pod dużym znakiem zapytania.
jak cie nie pasjonuje polska liga, wyjedź do Anglii, będziesz zajebiste mecze co tydzień...
Ddf
Odpowiedz cytując