depeche87 napisał(a):

To tyle. Teraz kolejny rok emocjonujacych meczow z Polonia Bytom, Odra Wodzislaw i Piastem Gliwice.
A i gra w UEFA stoi pod dużym znakiem zapytania.
|
jak cie nie pasjonuje polska liga, wyjedź do Anglii, będziesz zajebiste mecze co tydzień...