Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
JacobusTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
4016
02.10.2008, 16:37
Kurde pod koniec meczu dwie SETKI i żadnej nie wykorzystali... co do sędziego to też miał swój wkład co do wyniku wg mnie jeden karny za rękę się należał... Pozatym nie da się wygrywać grająć przez ostatnie 15 min każdej połowy
JacobusTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JacobusTSW
Znajdź inne posty napisane przez JacobusTSW