|
Mam pytanie: w jaki sposób mamy odnosić sukcesy,skoro właściciel klubu zupełnie się nim nie interesuje ? Po co się łudzić skoro nie było i nie BĘDZIE żadnych wzmocnień przy obecnym podejściu ? Obecna polityka jest dla mnie zupełnie nonsensowna,pozbawiona jakiegokolwiek celu. Ten klub po prostu trwa,stoi w miejscu,jakie są wogóle jego cele ? Naprawdę,żal mi Skorży...niech chłop jedzie na zachód albo niech zmieni klub. Szkoda go tutaj.
|