Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4003
Stary 02.10.2008, 16:11
Teraz to już pozamiatane jest. Bez pomysłu w ataku, i jakoś tak ospale. No nie było prawa tego wygrać przy takiej postawie.

Jest bramka, nie idzie, ale walczymy
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.10.2008 o godz. 16:21.
..
Odpowiedz cytując