Dwoma gośćmi do mieszania w przodzie Europy nie podbijemy.Ale to od dawna było wiadomo...
Może trzeba było wcześniej wpuścić tego wysokiego napastnika z nr 3...

Wielkie dzięki za walkę i zaanagażowanie Wiślacy! Teraz naprzód po kolejne Mistrzostwo Polski!