Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
hy-pek
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: CK
Offline
#
4000
02.10.2008, 15:57
Głowacki najbardziej pechowy zawodnik świata. Teraz samobój, a z tego co pamiętam to już kilka razy tak zawalił wszystko w meczach o stawkę. Bo w meczach bez większego znaczenia to on jest świetnym obrońcą.
hy-pek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hy-pek
Znajdź inne posty napisane przez hy-pek