Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
3998
02.10.2008, 15:52
Wisła jak narazie gra to co od 1 minuty, czyli nic. Kiedy zaczną cisnąć? w 90 czy 93 minucie?
Tottenham jak narazie zasluguje na ten awans...
edit:
brawo, zasluzyli...
Ostatnio edytowane przez depeche87 : 02.10.2008 o godz. 15:54.
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87