Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 02.10.2008, 15:42
Szkoda Jirsaka, teraz smierdzi mi reimsem niestety. ;[

ed: Gdybyśmy mieli jeszcze z jednego czy dwóchy kreatywnych piłkarzy ;/ A tak będzie nerwowo do końca. Trzeba wierzyć...
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.10.2008 o godz. 15:44.
..
Odpowiedz cytując