Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 02.10.2008, 15:38
Ta jakosc jest zawsze przy meczach Wisly u siebie w pucharach. Czy to gra Lech,czy Legia to jest ok.
Więc wina raczej po stronie Krakowa...
Odpowiedz cytując