Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
3995
02.10.2008, 15:37
moglaby chociaz raz Cyfra plus zrobic relację dla TVP - przeciez jakośc tej transmisji to wstyd przed całą Europą.... a szczególnie Angolami, dalej będa twierdzić że u nas wiocha... zresztą jak widać na ekranie
Przemo12
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Przemo12