Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3988
Stary 02.10.2008, 15:30
tragiczna jakosc transmisji , niczym tasma z Ulan Bator , co do sedziego to szkoda slow , chucha i dmucha na angoli , szkoda sytuacji sobola , przy 1:0 mozna by ich kontrowac
Odpowiedz cytując