Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
kasiii
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
254
02.10.2008, 15:06
JA DZIS DZWONIE DO URZEDU I JAKAS ****A NAWET MI NIE CHCIALA RACZNIE POWIEDZIEC CZY SA MOJE PRAWOJAZDY, WIEC MOJ CHLOPAK ZADZWONIL I INNA ODEBRALA I POWIEDZIALA ZE NIE MA A WCHODZE NA PRZED MOMENTEM
https://www.kierowca.pwpw.pl/PJAction.do
I PISZE ZE MAM JUZ DO ODBIORU AD DZIS JAK TAM NORMALNIE JUTRO ZADZWONIE TOOOOOOOOOOOOO UUUUUUUUUUUU
kasiii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasiii
Znajdź inne posty napisane przez kasiii