Wyświetl pojedynczy post
Geopijatyk-Fan Oderki
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 02.10.2008, 13:27
Moim zdaniem kapitalizm jak wszystko na tym świecie ma swój początek i kres. Nie wiem dlaczego aqrat kapitalizm ma być wyjatkiem we wszechogarniającym procesie rodzenia się, rozkwitu i obumierania,. Powoli, ale systematycznie zbliżamy się do końca kapitalizmu. Argumenty za tą tezą znajdziecie między innymi u Imannuela Wallersteina.