Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Bojar
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.10.2008, 12:39
Niedługo pewnie zrobią tak, że osoby z abonamentem będą widzieć nawet te osoby (bez abonamentu), które mają wyłączoną tą opcję...

Ja ostatnio usunąłem konto z tego portalu, bo w****iało mnie te wszystkie zjebane komentarze, po kilkanaście zdjęć w profilu itd. Najgorsze, że robili to nawet ludzie, po których się tego nie spodziewałem (czyt. wg mnie całkiem normalni). Można powiedzieć, że zrobiłem to też żeby samemu nie zidocieć.