Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
larry
Member
Od: 11.2003
Skąd: tam gdzie chcę
Offline
#
630
02.10.2008, 11:07
fajnie ze sie udalo.
swoja droga to jak zabierali sie za budowe C, to myslalem ze to troche szybciej pojdzie, a tu wciaz dziura w ziemi.
szkoda troche ze to tyle trwa
Oszczędzaj i inwestuj z głową!
_____________________________
Leveling & Honor PvP World of Warcraft
larry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do larry
Odwiedź stronę domową użytkownika larry!
Znajdź inne posty napisane przez larry