Wyświetl pojedynczy post
larry
Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: tam gdzie chcę

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 02.10.2008, 11:07
fajnie ze sie udalo.
swoja droga to jak zabierali sie za budowe C, to myslalem ze to troche szybciej pojdzie, a tu wciaz dziura w ziemi.
szkoda troche ze to tyle trwa
Odpowiedz cytując