Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
paola87
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
2708
02.10.2008, 09:42
Mam pytanie
Czy może mnie ktoś poinformować, jak zamówić relację sms z meczu? Niestety nie mogę być popołudniu na meczu z pewnych względów, a chciałabym wiedzieć co się dzieje. Z góry dziękuję
paola87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paola87
Znajdź inne posty napisane przez paola87