Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
3969
02.10.2008, 09:09
Panie Maćku !!
Ja bym sugerował potrenowanie rzutów karnych szczególnie przez rezerwowych strzelców...
Wisła przed Tottenhamem
http://pl.youtube.com/watch?v=8XEhYLOFNCA
Ostatnio edytowane przez kiju.ts : 02.10.2008 o godz. 09:31.
kiju.ts
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kiju.ts