Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3969
Stary 02.10.2008, 09:09
Panie Maćku !!
Ja bym sugerował potrenowanie rzutów karnych szczególnie przez rezerwowych strzelców...


Wisła przed Tottenhamem http://pl.youtube.com/watch?v=8XEhYLOFNCA
Ostatnio edytowane przez kiju.ts : 02.10.2008 o godz. 09:31.
Odpowiedz cytując