Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 02.10.2008, 09:05
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...
to nie jest portal charytatywny
business is business jak to mawiają

nie chcesz nie musisz kupować oferowanych produktów

amerykańska wersja tego p[ortalu upadła właśnie dlatego że nie potrafiła się utrzymać

serwery/administratorzy/informatycy też kosztują

PS. opcję ostatnich trzech osób oglądających mój profil mam wyłączoną więc problem z głowy (nie zebym nie chciał wiedzieć kto na mój profil wchodzi, ale niechcę zeby inni wiedzieli że ja wchodzę na ich profile )