QBAS napisał(a):

|
Swoją drogą powoli nk zmienia się w mega komercyjny syf - wyślij kwiaty, weź gotówkę, zobaczy oglądających Twój profil, zadedykuj przebój, kup wakacje itp...
|
to nie jest portal charytatywny
business is business jak to mawiają
nie chcesz nie musisz kupować oferowanych produktów
amerykańska wersja tego p[ortalu upadła właśnie dlatego że nie potrafiła się utrzymać
serwery/administratorzy/informatycy też kosztują
PS. opcję ostatnich trzech osób oglądających mój profil mam wyłączoną więc problem z głowy

(nie zebym nie chciał wiedzieć kto na mój profil wchodzi, ale niechcę zeby inni wiedzieli że ja wchodzę na ich profile

)