co do całego lizania sie z Legią wszystkich wszem i wobec, znalezione w infonecie:
http://www.legialive.pl/news/27687_N...pozostaja.html
Cytat:
|
Tym razem nie było na stadionie oprawy, a i doping "Białej Gwiazdy" stał na przeciętnym poziomie. Właściwie doping prowadzili tylko kibice z sektora D.
|
i
Cytat:
|
Wodzisławianie wystawili pół tysięczny młyn i w pierwszej połowie bardzo dobrze śpiewali.
|
tak więc przy okazji nie cytujcie moze tego zakompleksionego portalu bo to szkoda czasu czytac takie brednie.
U nas faktycznie doping był przeciętny, tylko do naszejj przeciętności w lidze niewielu udaje się doczłapać choćby raz na sezon.
Przy okazji pamiętam jak dziś jak kibice Legii i inych takich , zrzucali nam że mamy tylko doping na 2 strony. Jak śpiewamy bez drugiej strony to też jest źle
a potem ktoś pisze, ze media kłamią w naszej sprawie: jak sami robicie to drodzy legioniści, to do kogóż pretensje?