Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 02.10.2008, 07:47
co do całego lizania sie z Legią wszystkich wszem i wobec, znalezione w infonecie:
http://www.legialive.pl/news/27687_N...pozostaja.html
Cytat:
Tym razem nie było na stadionie oprawy, a i doping "Białej Gwiazdy" stał na przeciętnym poziomie. Właściwie doping prowadzili tylko kibice z sektora D.
i
Cytat:
Wodzisławianie wystawili pół tysięczny młyn i w pierwszej połowie bardzo dobrze śpiewali.
tak więc przy okazji nie cytujcie moze tego zakompleksionego portalu bo to szkoda czasu czytac takie brednie.
U nas faktycznie doping był przeciętny, tylko do naszejj przeciętności w lidze niewielu udaje się doczłapać choćby raz na sezon.
Przy okazji pamiętam jak dziś jak kibice Legii i inych takich , zrzucali nam że mamy tylko doping na 2 strony. Jak śpiewamy bez drugiej strony to też jest źle

a potem ktoś pisze, ze media kłamią w naszej sprawie: jak sami robicie to drodzy legioniści, to do kogóż pretensje?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując