pawelo84 napisał(a):

|
Faktem jest że TT kadrowo jest silniejszy od nas, ale czy jest silniejszy od Blackburn z 2006 roku, z którym to toczyliśmy równorzędną walkę? Chyba nie. A my jesteśmy napewno znacznie silniejsi niż tamta Wisła z Radoklocem. Więc dlaczego nie byc optymista? Mozemy przegrac, bo Anglicy mają lepszych zawodników, ale i lepszych zawodników miała Parma i Schalke w 2002 roku ...
|
Kto to ten kloc

Jeżeli chodzi o Radogol Matusiak, to nie przypominam sobie, żeby ten Pan grał u Nas w 2006 r.