Perek napisał(a):

|
masz jakieś lewe info, bo biletów poszło do dzisiaj prawe 11 000
|
Nie wiem czemu ale wierze raczej koledze salek niż liczbom "około" podawanym w zwyczaju przez zarzad czy media w zawyzonej liczbie :] Przykre to ale raczej prawdziwe :( Może po takim meczu zarzad w koncu cos zrozumieje... dobrze jakby chociaz na D było pod komplet bo wtedy bedzie doping i tak miazga ale liczac 8 tys. naszych kibicow rozsianych po stadionie wychodzi mi na oko 4.5 na D (?) :/