Wyświetl pojedynczy post
marooc
Member
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 01.10.2008, 21:00
Perek napisał(a):Wyświetl post
masz jakieś lewe info, bo biletów poszło do dzisiaj prawe 11 000
Nie wiem czemu ale wierze raczej koledze salek niż liczbom "około" podawanym w zwyczaju przez zarzad czy media w zawyzonej liczbie :] Przykre to ale raczej prawdziwe :( Może po takim meczu zarzad w koncu cos zrozumieje... dobrze jakby chociaz na D było pod komplet bo wtedy bedzie doping i tak miazga ale liczac 8 tys. naszych kibicow rozsianych po stadionie wychodzi mi na oko 4.5 na D (?) :/