Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
Perek
Member
Od: 09.2008
Offline
#
134
01.10.2008, 20:41
salek
napisał(a):
na Tottenham poszło 9000 biletów. Stan na dziś na 18.00.
Masakra...
masz jakieś lewe info, bo biletów poszło do dzisiaj prawe 11 000
www.TSW.com.pl
- Chcesz dołączyć do redakcji. Napisz.
GG: 9420852
Perek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Perek
Znajdź inne posty napisane przez Perek