Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 01.10.2008, 19:58
regan napisał(a):Wyświetl post
salek
Ile? tak moze 300... 300 spartan. przestań za przeproszeniem .......ić
Po 2 jak wiesz ile poszło to napisz, bo nikt nie bedzie sie domyśłał o co ci chodzi...jak cos piszesz, to pisz konkretnie.
Strasznie się napinasz, a z Twoich wypowiedzi widzę, że mało wiesz tak na prawdę. Chcesz konkrety za mecz z Arką? Proszę:
- karnetów jest sprzedanych na ten sektor 1300 (z małym hakiem) większość należy do TFK. Karnetowców na tym meczu było 900 osób posiadających karnety- sprawdziłem to właśnie przed chwilą.
- biletów sprzedano na E 400.
Razem to daje 1300 osób na E na Arce. O wiele więc się nie pomyliłem, a Ty jak masz mnie obrażać, to zamilcz proszę.