Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 01.10.2008, 19:51
jeśli jest szansa, że na niezwykle popularnym "produkcie" da się zarobić, to wiadomo, że chcą to wykorzystać.
i rzeczywiście szkoda, teraz nawet nie wiadomo czy zajrzy do Ciebie koleżanka sprzed 5 lat, "bo nie wykupiłeś abonamentu..".