Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
lottolol
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
128
01.10.2008, 19:51
piter a na jaka trybune masz ten bilet i ile bys za niego chcial?
lottolol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lottolol
Znajdź inne posty napisane przez lottolol