Raphael napisał(a):

Czytając niektóre wypowiedz odnoszę wrażenie, że niektórym użytkownikom tego forum bardziej zależy na porażce wyborczej tej czy innej partii niż na oczyszczeniu polskiej piłki.
|
Trzeba wiedziec kogo czytac a kogo ignorowac
A co do meritum
Czy to jest dobrze przygotowane czy nie, ciezko powiedziec, tyle ze jakby to nie bylo przygotowane i przez kogo to ta banda fifowsko-uefowska, tak samo by zareagowala.
Ich ****a nic nie interesuje, nawet nie zapoznali sie z powodami a juz strasza.
I tu popieram giganta - nie ugiac sie i robic swoje, tyle ze jestem prawie przekonany ze PO tak jak wszyscy poprzednicy, wymieknie a nie powinna.
Jest tyle dowodow na to ze pzpn to organizacja przestepcza ze sprawa w innych instytucjach powinna byc do wygrania.