DarekW napisał(a):

|
Fani polskiej pilki noznej!! Przyszedl czas kiedy musimy sie zjednoczyc i dolozyc swoja cegielke w walce z PZPN. Zlozmy petycje, napiszmy listy do FIFA, UEFA, MKOL, PKOL, RZADU RP, zorganizujmy pokojowy marsz na siedzibe PZPN. Zjednoczmy sie w tej godzinie potrzeby. Piszcie na [email protected] i organizujmy sie!!
|
Pisanie listów do UEFA i FIFA najlepiej wychodzi koleżankom z Kałuży. Mają wzory na każdą okazję.