Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
127
01.10.2008, 19:38
lottolol
napisał(a):
Ma ktoś może sprzedać bilet albo bilety na jutrzejszy mecz z Totenhamem?
napewno pani w kasie biletowej przed meczem, albo panowie w Wislackim Swiecie
sorel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sorel