Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 01.10.2008, 19:38
lottolol napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś może sprzedać bilet albo bilety na jutrzejszy mecz z Totenhamem?
napewno pani w kasie biletowej przed meczem, albo panowie w Wislackim Swiecie