Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 01.10.2008, 19:13
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
tzn ? na FREE USER fakt, byl ograniczony speed ale juz nie ma ze np po zassaniu 100mb nastepny plik za 2 godziny rozwin prosze
Obecnie speed jest jeszcze bardziej ograniczony. Jak do nie tak dawna ściągałem pliki z rapidshare z transferami 1-3MB/s przy free user, tak teraz ledwo 100kb/s :( Dalej można ściągać tylko na jednej sesji w tym samym czasie. Natomiast znieśli ograniczenia co do wielkości pliku. Więc można ściągać praktycznie non stop. Z dwojga złego wolałem chyba stary system z większymi transferami ;-) odpalało się proxy i w parę minut miałem co chciałem.
Odpowiedz cytując