Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 01.10.2008, 19:05
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post
Jaka matka z dzieckiem, matki o tej porze w pracy, a dzieci w przedszkolu/szkole

Misuch, to, że nie ma sektora C to chyba tym bardziej powód do tego, żeby stadion na każdym meczu zapełniał się po brzegi. Chyba te 4-5 tys kibicow nie wyparowało, a niestety tak to wygląda;/

W tym sezonie na meczu z Lechem było 12 tysięcy widzów, a zeszłym 20,5 tys. Ja się pytam w takim razie gdzie pozostałe 8,5 tys.?
Zauważ, że najtańszy bilet na mecz z Lechem rok temu kosztował 20 złotych. Teraz kosztował 2 razy więcej, co z pewnością wpłynęło na taką, a nie inną frekwencję