Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 01.10.2008, 19:02
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post

Misuch, to, że nie ma sektora C to chyba tym bardziej powód do tego, żeby stadion na każdym meczu zapełniał się po brzegi. Chyba te 4-5 tys kibicow nie wyparowało, a niestety tak to wygląda;/
Co sie dziwisz że nie można stadionu zapełnic jak ceny z kosmosu.Gdyby bilety były powiedzmy po 50zł to i 33000 by przyszły gdyby stadion tyle miał bo wiele osób chce oglądnąc ten mecz ale nie każdy jest takim fanatykiem żeby za 90 minut na staidonie zapłacic 120zł