Temat
:
Wisła - Tottenham (bilety)
Wyświetl pojedynczy post
BartTSW
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
122
01.10.2008, 19:00
Witam wróciłem dzisiaj do kraju mam pytanie :kupie jutro jeszcze rano biler na karnet za 70zł czy już sprzedaż dla karnetowców się skończyła ?
BartTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BartTSW
Znajdź inne posty napisane przez BartTSW