Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 01.10.2008, 18:51
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post

W tym sezonie na meczu z Lechem było 12 tysięcy widzów, a zeszłym 20,5 tys. Ja się pytam w takim razie gdzie pozostałe 8,5 tys.?
Bez jaj stadion był prawie pełny
Tylko Wisła!