Maciuś napisał(a):

|
A na allegro to jak jest? Tam placisz za wszystko, za zdjecie, za pogrubienie, za zmiene daty wystawienia itp.
|
Z tym, ze allegro to jest maszynka do robienia pieniędzy i mimo, że za wiele rzeczy płacisz to jednocześnie możesz zarabiać, a idea NK była trochę inna w gruncie rzeczy...