salek napisał(a):

|
Z pewnych statystyk wynika, że podniesienie ceny biletu na sektor D o 50% (z 20 do 30 zł) nie miało żadnego wpływu na frekwencję na tym sektorze. Na każdym meczu jest on pełny, lub prawie pełny. Na oko nawet widać, że największy ubytek ludzi jest na sektorze E, na który cena pozostała bez zmian! Przecież na Arce było tam niewiele ponad 1000 osób.
|
A czy te statystyki uwzględniają fakt, ze nie ma już C, a wcześniej było? To jakby kolosalnie zmienia demografię stadionu. Mierzenie na oko, choćbyś wyliczył co do jednego, nigdy nie odpowie na pytanie "dlaczego".