Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 01.10.2008, 18:26
salek
Ile? tak moze 300... 300 spartan. przestań za przeproszeniem .......ić
Po 2 jak wiesz ile poszło to napisz, bo nikt nie bedzie sie domyśłał o co ci chodzi...jak cos piszesz, to pisz konkretnie.
Ostatnio edytowane przez regan : 01.10.2008 o godz. 18:30.
Tylko Wisła!